Marzec

5 marca 2019

Turniej Laserwars vol. 3!

Kolejny, bo 3 już turniej przed nami, czujecie już ten dreszczyk emocji i rywalizacji? Tradycyjnie potrzebujecie zebrać 6-osobową drużynę oraz powalczyć o wspaniałe nagrody jak i wielce upragniony Puchar Laserowych Zwycięzców. Przygotowania do tego eventu są już od dłuższego czasu, planujemy dodać sporo dodatkowych atrakcji, byście jeszcze bardziej żyli tym turniejem. Ze względu na planowane dodatki prosimy do 1 kwietnia o zgłoszenie swoich drużyn oraz wpłacenie zaliczki w celu ustalenia konkretnego terminarza zawodów. Niech laser będzie z Wami!

3 marca 2019

HAPPY HOURS

Chcielibyście pograć w Laser Tag, ale brakuje Wam większej ekipy do grania?
Teraz to nie jest problem, wystarczy że zaczniecie przychodzić do nas w środy w godzinach 19.00-20.30, gdyż rozpoczynamy nasze laserowe HAPPY HOURS! 😁Wejście kosztuje zaledwie 30 złotych od osoby, a czekają na was niesamowite emocje oraz możliwość wypróbowania nowych trybów gry, których nie ma w standardowych grach. 😎
Przyjdźcie i sprawdźcie nas! 🥰

 

Styczeń

7 stycznia 2019

1 URODZINY LASER WARS

Już 11 stycznia, nasze Laserowe Centum Rozrywki obchodzi swoje pierwsze urodziny.

Z tej okazji chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić na wspólne spędzenie i świętowanie tego dnia.
W ramach urodzin, oferujemy Państwu 2 gry w cenie 1, a po godzinie 20:00, cena zabawy wynosić będzie 30 zł ( ilość gier jest nieograniczona !)

Przynieście ze sobą piccolo, oraz prezenty i bawmy się razem całą noc.

Zapraszamy do wspólnego świętowania.

Listopad

7 listopada 2018

LUBICIE RYWALIZACJĘ?

Chcecie spędzić aktywnie czas, a przy okazji wygrać fajne nagrody?
Ostatnim razem bawiliśmy się cudownie, a cały turniej okazał się świetnym wydarzeniem.
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy drugą edycję rozgrywek w laserowego paintballa !

Wystarczy, że zbierzesz pięciu swoich znajomych, zapiszesz swoją drużynę i będziecie dzielnie walczyć na naszej arenie – każdy ma szansę wygrać, a nagrody przewidziane są dla najlepszych trzech drużyn.

Do wygrania są między innymi vouchery do Laser Wars, Crazy Carts, Bloody Basement, kina Helios, Planety RC, Escape Room Enigmat …

Ze względu na duże zainteresowanie rywalizacja potrwa aż 3 dni ! Dla najlepszych oznacza to 3 dni ciężkiej walki, ale przy tym super zabawy ! Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 listopada, więc już teraz rezerwuj sobie termin !

Pomiędzy rozgrywkami przewidziana jest masa atrakcji. Nie może Cię tu zabraknąć.

Dzwońcie, piszcie, zgłaszajcie się i stańcie do walki. Karabiny w dłoń i widzimy się w Laser Wars!

Październik

23 października 2018

HALLOWEEN W LASER WARS

Czy jesteście gotowi na dzień pełen adrenaliny? Jeśli tak, zapraszamy do Laser Wars w Halloween! W ten mrożący krew w żyłach dzień sprawimy, że zabawa na naszej kosmicznej arenie przyprawi was o jeszcze więcej emocji! Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Was fantastyczne atrakcje:

  • -O każdej pełnej godzinie od 14 do 19 będzie można zagrać z animatorem, który przebierze się w jeden z wystrzałowych kostiumów
  • -Osoby, które będą przebrane, w cenie 30 zł będą mogły rozegrać nieograniczoną ilość gier
  • -Dwie najlepiej przebrane pary mogą wygrać wejściówkę do Bloody Basement w Sopocie.

Wyciągnijcie z szaf mroczne kostiumy i widzimy się 31 października w Laser Wars!

16 października 2018

DWIE GRY TO ZA MAŁO?

Już teraz mogą Państwo skorzystać z naszej imprezowej oferty Premium! W tym pakiecie gwarantujemy Państwu trzy 20-minutowe gry oraz 12-minutową dogrywkę z Darth Vaderem, czy Kylo Renem, który również poda uczestnikom tort. Oferta obejmuje także dodatkowe przekąski i napoje – w tym kawę bądź herbatę dla rodziców oraz możliwość bezpłatnego wniesienia własnych przekąsek do naszego centrum. Wyłączność areny w tym pakiecie gwarantujemy już od 10 uczestników imprezy!