REGULAMIN ORGANIZACJI URODZIN/IMPREZY W „LASER WARS”

7 stycznia 2018

1. Uczestnicy imprezy mogą wejść na arenę Laser Wars nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem imprezy urodzinowej.

2. Minimalny wiek gracza na naszej arenie to 10 lat.

3. Na arenie podczas rozgrywki uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu ogólnego w tym trzech najważniejszych zasad (zakaz biegania, zakaz wspinania się na konstrukcję oraz zakaz kontaktu fizycznego podczas rozgrywki)

4. Czas trwania urodzin w pakiecie podstawowym to dwie godziny, w przypadku urodzin premium jest to do trzech godzin.

5. Opiekun urodzin powinien jest do posiadania aktualnych numerów kontaktowych do opiekunów swoich gości.

6. Opiekun urodzin jest zobowiązany do sprawowania nadzoru/pieczy nad wszystkimi Uczestnikami gry urodzinowej oraz za wydanie dzieci pod koniec imprezy odpowiednim opiekunom. Opiekun urodzin ponosi wyłączną odpowiedzialność za sprawowanie nadzoru/pieczy stosownie do obowiązujących przepisów prawa.

7. Odzież wierzchnią oraz buty na czas trwania gry należy pozostawić w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach np. wieszakach. Zaznaczamy, iż personel Laser Wars nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w miejscach do tego nieprzeznaczonych tj. przy wejściu, czy w poczekalni.

8. W momencie nie zgłoszenia się w zarezerwowanym terminie urodzin, wpłacony zadatek przepada. Aby uniknąć tej sytuacji należy zadzwonić CO NAJMNIEJ dwa dni wcześniej i ustalić nowy termin imprezy.

9. Jeśli przy rezerwacji urodzin nie został zamówiony tort, można domówić tort najpóźniej 3 dni przed imprezą.

10. LaserWars nie wyraża zgody na wnoszenie oraz konsumpcje własnych produktów spożywczych.

11. Firma Laser Wars oraz jej pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu uczestników rozgrywki w przypadku nie stosowania się do regulaminu ogólnego oraz regulaminu organizacji urodzin.

12. Minimalna liczba uczestników urodzin to 8 osób. Przy mniejszych rezerwacjach konieczne jest uiszczenie dodatkowej opłaty