REGULAMIN ORGANIZACJI URODZIN/IMPREZY W „LASER WARS”

7 stycznia 2018

1. Uczestnicy imprezy mogą wejść na arenę Laser Wars nie wcześniej niż 5 minut przed rozpoczęciem imprezy urodzinowej.

2. Minimalny wiek gracza na naszej arenie to 10 lat.

3. Na arenie podczas rozgrywki uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu ogólnego w tym trzech najważniejszych zasad (zakaz biegania, zakaz wspinania się na konstrukcję oraz zakaz kontaktu fizycznego podczas rozgrywki)

4. Czas trwania urodzin w pakiecie podstawowym to dwie godziny, w przypadku urodzin premium są to trzy godziny.

5. Opiekun urodzin zobowiązany jest do posiadania aktualnych numerów kontaktowych do opiekunów swoich gości.

6. Opiekun urodzin odpowiedzialny jest za bezpieczną zabawę dzieci na sali oraz za wydanie dzieci pod koniec imprezy odpowiednim opiekunom. Opiekun, który pozostawia grupę dzieci bez opieki, robi to na własną odpowiedzialność.

7. Odzież wierzchnią oraz buty należy pozostawić w specjalnie przeznaczonych do tego miejscach np. wieszakach. Zaznaczamy, iż personel Laser Wars nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przy wejściu, czy w poczekalni.

8. W momencie nie zgłoszenia się w zarezerwowanym terminie urodzin, wpłacony zadatek przepada. Aby uniknąć tej sytuacji należy zadzwonić CO NAJMNIEJ dwa dni wcześniej i ustalić nowy termin imprezy.

9. Jeśli przy rezerwacji urodzin nie został zamówiony tort, można domówić tort najpóźniej 3 dni przed imprezą.

10. Na sali obowiązuje zakaz wnoszenia własnych artykułów spożywczych.

11. Istnieje możliwość wniesienia własnego tortu na salę, jednak trzeba zgłosić taki fakt wcześniej. Wiąże się z opłatą 30 zł.

12. Firma Laser Wars oraz jej pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu uczestników rozgrywki w przypadku nie stosowania się do regulaminu ogólnego oraz regulaminu organizacji urodzin.