Paintball Laserowy Gdynia

Weź udział w fascynującej zabawie wspólnie ze znajomymi lub rodziną! Laser (Wars) Tag to paintball elektroniczny blisko Gdyni, położony w nowoczesnej arenie na terenie Gdańska. Dysponujemy nowoczesnymi salami interaktywnymi, a także Strefą Gier, która jest dostępna w cenie większości pakietów. Do udziału w zabawie zapraszamy osoby dorosłe i starsze dzieci, które lubią spędzać czas na aktywności fizycznej i nie boją się dużej dawki adrenaliny. Na stronie laserwars.gda.pl możesz dokonać rezerwacji sali w terminie, który Cię interesuje. 

Jeśli lubisz klasyczny paintball, to nasza propozycja powinna również przypaść Ci do gustu. Rozgrywka w elektronicznej wersji polega na eliminacji kolejnych osób z konkurencyjnej drużyny, jednak strzelasz do nich wiązką laserową zamiast kulkami wypełnionymi farbą. Turniej dla dorosłych i dzieci przeprowadzany jest w przestronnych salach z dekoracjami, które nawiązują do kultowych filmów Star Wars. Organizujemy też specjalne eventy nocne laser tag na dachu galerii handlowej Metropolia, które odbywają się w wybrane dni, wyszczególnione w opisie oferty. 

Laser tag – paintball laserowy blisko Gdyni

Oferta skierowana jest nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci, które ukończyły 10 lat. Dla młodszych osób mamy specjalny, urodzinowy pakiet laser tag, który występuje w kilku wersjach i zawsze konkurencyjnych cenach. Laserowy paintball elektroniczny jest bezpieczny i zapewnia młodzieży dużą dawkę zdrowego ruchu w gronie rówieśników. W przerwie pomiędzy kolejnymi rozgrywkami uczestnicy mają zapewnione smaczne przekąski i ewentualnie dodatkowe atrakcje, zgodnie z wybranym pakietem. 

W naszej arenie zorganizujesz nie tylko urodziny dziecka, ale też wieczór panieński lub kawalerski! Z tej okazji również przygotowaliśmy specjalny pakiet laser tag występujący w kilku ciekawych wariantach do wyboru. Dla grup liczących przynajmniej 10 osób mamy świetną ofertę, która zapewnia turniej laserowy oraz dodatkowe atrakcje, jakie przewiduje wybrana oferta. Oprócz zabawy w paintballa elektronicznego otrzymujesz także wejście do Strefy Gier, w której nie sposób się nudzić. 

Paintball elektroniczny dla dzieci i dorosłych – Gdynia

Przygotowaliśmy pakiet specjalny dla firm, które chcą zorganizować rozgrywkę laser tag z okazji imprezy integracyjnej. Opcja jest odpowiednia dla grup liczących od 10 do 200 uczestników i obejmuje szereg atrakcji, które urozmaicą wszystkim pobyt w naszej arenie. Między kolejnymi turniejami elektronicznego paintballa zapraszamy do odwiedzin w Strefie Gier. Przy rezerwacji na minimum 4 godziny w cenę wliczone są również przekąski. 

Oferujemy paintball laserowy dla dzieci i dorosłych z Gdyni, Sopotu i Gdańska, który gwarantuje świetną zabawę i zdrową rywalizację w miłym gronie. Czas gry w laser tag wynosi 20 minut, jednak przy wykupieniu pakietów specjalnych otrzymujesz dostęp do sali na co najmniej kilka godzin, w tym na wyłączność, jeśli zbierzesz odpowiednią liczbę uczestników, wyszczególnioną w opisie oferty.