Paintball Laserowy Sopot

Na naszej stronie zarezerwujesz termin na turniej, który gwarantuje znakomite doznania. Oferowany paintball elektroniczny, czyli laser tag to dla grup z Sopotu, Gdańska czy Gdyni świetna forma spędzenia wolnego czasu. Dysponujemy ogromną areną interaktywną, która nadaje się na event dla nawet 200 uczestników, dlatego chętnie korzystają z niej firmy urządzające imprezy integracyjne dla swoich pracowników. Usługa skierowana jest nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci, które mają powyżej 10 lat. 

Jeśli lubisz ruch i świetną zabawę nasza oferta powinna Ci się spodobać. Laser tag sprawdzi się dla dorosłych i dzieci na wiele okazji, zarówno na zwykłe spotkanie w gronie znajomych, jak i większą imprezę urodzinową czy firmową. W paintballu elektronicznym nie musisz się martwić o plamy z barwnika, ponieważ celujesz do przeciwników laserową wiązką zamiast kulami z farbą. Na czas turnieju uczestnicy zakładają kamizelki zaopatrzone w nadajnik, który reaguje na trafienia.

Laser tag – świetna zabawa blisko Sopotu

Nasza arena usytuowana jest w ścisłym centrum Gdańska, dlatego mieszkańcy całego Trójmiasta mogą łatwo dotrzeć na miejsce. Laser tag to elektroniczny turniej polecany między innymi na imprezę urodzinową dla dzieci. Na taką okazję przygotowaliśmy specjalne pakiety w konkurencyjnej cenie, która obejmuje również smaczne przekąski. Zapewniamy dostęp do sali na paintballa laserowego na wyłączność dla grup liczących minimum 14 uczestników, dzięki czemu rozgrywka będzie bardziej kameralna. 

Oprócz pakietów urodzinowych dla dzieci mamy też atrakcyjną ofertę laser tag dla dorosłych osób. Zapraszamy przede wszystkim organizatorów wieczorów panieńskich i kawalerskich, którzy chcą urządzić niezapomnianą imprezę z tej szczególnej okazji. Taki turniej laserowy przewidziany jest dla minimum 40 uczestników, którzy mogą dodatkowo korzystać z naszej atrakcyjnej strefy gier, niezależnie od wybranej opcji. Sala na wyłączność dla imprez kawalerski, panieński itp. zaczyna się od 10 osób w pakiecie minimum 2h. Zwykłe gry sala na wyłączność do minimum 14 osób. Rezerwacja sali na paintballa elektronicznego jest na określoną liczbę godzin – więcej informacji znajdziesz na stronie!

Paintball laserowy dla dzieci i dorosłych – Sopot

Turniej laserowy w naszej arenie może stanowić również ciekawą formę aktywności w gronie pracowników. Mamy duże doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych dla przedsiębiorców z całego Trójmiasta. Zapewniamy konkurencyjny cennik w przypadku wybrania się na paintballa elektronicznego w dni robocze. Opcja dostępna jest dla grup liczących minimum 10 uczestników, którzy w cenie pakietu premium laser tag otrzymują możliwość skorzystania ze Strefy Gier, a także przekąski w przypadku pobytu przez większą liczbę godzin. 

Na pełen atrakcji elektroniczny paintball laserowy zapraszamy dzieci i dorosłych z Sopotu i innych miejscowości Trójmiasta. Dokładne dane adresowe i kontaktowe udostępniliśmy na naszej stronie internetowej, która posłuży Ci również do rezerwacji terminu i wybranego pakietu laser tag. Na laserwars.gda.pl możesz również wybrać się na wirtualny spacer po naszej arenie, której aranżacja wnętrz nawiązuje do kultowej sagi Star Wars.